Сайт "Науково-дослідна діяльність педагогів міста"

Матеріали науково-практичної інтернет-конференції 9-11.01.2014 р.

Науково-практична інтернет-конференція «Науково-методичний супровід допрофільного і профільного навчання в умовах міста», 9-11.01.2014 р.

"Про проведення пілотного моніторингового дослідження стану впровадження профільного навчання у ЗНЗ міста"

Проблеми оцінювання якості шкільних підручників математики в процесі їх апробації. (О.В. Бондар, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №33)

Центр методичної та соціально-психологічної служби у системі науково-методичного та організаційного забезпечення апробації навчальної літератури (Т.С. Волощук, Т.А. Шаповалова, методисти Центру методичної та соціально-психологічної служби)

Роль опорного закладу у здійсненні апробації навчальної літератури (Н.С. Рубахіна, заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ №32)

Шкільний екологічний клуб як засіб виховання школярів (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Науково-методичне забезпечення підвищення кваліфікації педагогів у міжкурсовий період (Пахолівецька М.В., директор центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради)

Рекомендації Всеукраїнської науково-практичної конференції "Проблеми розвитку післядипломної педагогічної освіти в сучасному суспільстві"

Вплив ідей В.О. Сухомлинського на розвиток вітчизняного підручникознавства (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Формування особистості на ідеалах лицарсько-козацького виховання: з досвіду експериментальної діяльності (Приліпко В.І., методист Центру методичної та соціально-психологічної служб

Шляхи оновлення змісту та методів екологічного виховання школярів (Паращук А.О., методист центр методичної та соціально-психологічної служби)

Проектна технологія на уроках іноземних мов (Бондаренко С.Ю., методист центру методичної та соціально-психологічної служби)

"Організація та проведення апробації навчальної літератури в загальноосвітньому навчальному закладі" (Сащенко С.А., заступник директора НВО ЗНЗ І-ІІІ ст. №20 - дитячо-юнацький центр "Сузіря")

Формування ціннісних орієнтацій молодших школярів у процесі апробації навчальної літератури (Третяк О.П., вчитель-методист НВК "ЗОШ І-ІІ ст. №34 економіко-правовий ліцей "Сучасник" дитячий юнацький центр")

Використання у школі елекронних посібників, побудованих на біблійній тематиці (Таран І.М., вчитель НВК "Кіровоградський колегіум - СЗНЗ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад - центр естетичного виховання")

Шкільний підручник як засіб розвитку здібностей учня (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Формування в учнів ключових компетенцій у процесі науково-дослідної та проектної діяльності (Бондаренко С.Ю., методист центру методичної та соціально-психологічної служби)

"Розвиток дидактичних умінь учителів початкових класів" (Пахолівецька М.В., директор ЦМСПС)

Експертиза шкільного підручника: теоретичний аспект (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності навчального закладу (Ярова Т.О., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №17)

Система експертизи шкільної навчальної літератури як компонент сучасного підручникознавства (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Моніторинг якості шкільних підручників як складова моніторингу якості освіти (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

Становлення розвивальної функції шкільної навчальної літератури (Жосан О.Е., кандидат педагогічних наук)

На допомогу вчителю

Кiлькiсть переглядiв: 680

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.