Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
Згідно з наказом від 18 вересня 2018 року № 633/0 26 жовтня на базі комунального закладу «Станція юних техніків» методист центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Міської ради м. Кропивницького провела міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
Для участі у конкурсі було надіслано 117 робіт 92 учнів із 14 закладів загальної середньої освіти, комунальних закладів «СЮТ» та «ЦДЮТ».
Журі оцінювало роботи юних фотоаматорів у 3-х вікових категоріях за 10-ма номінаціями, а саме: портрет, архітектура, натюрморт, пейзаж, хроніка навчального життя, об'єкти живої природи, світ захоплень, вільна тема, флора-фауна, позажанрове фото.
За результатами журі конкурсу визнано в числі кращих:
Молодша група
Пейзаж
I Довганіч Назар СЗШ №14 «Натхнення до життя»
II Харламов Нікіта НВО №1 «Останні дні літа»
III Ніколь Бадеха НВО №6 «Повне єднання з природою»
III Ніколь Бадеха НВО №8 «Бакота – затоплене село в Кам’янець-Подільському районі»
Об’єкти живої природи
I Токар Єгор ЗОШ №23 «Морська свинка Хоббіт»
II Мающенко Юлія ЗОШ №37 «Маленький рибачок»
Натюрморт
I Довганіч Назар СЗОШ №14 «Цікавий відпочинок»
II Кондратьєва Анастасія НВО №8 «Натюрморт»
Вільна тема
I Омельченко Максим СЗОШ №14 “Юні спортсмени»
II Мисюкевич Кіра СЗОШ №14 «Цікава екскурсія»
III Язиков Олександр НВО №33 «Вийди, вийди, сонечко…»
Хроніка навального життя
I Бабков Вадим ЗОШ №37 “Однокласники»
III Чернов Олександр НВО №33 «У дітей щасливих виростають крила»
Портрет
I Валова Анна НВО №1 “Трішечки літа в осені»
II Кашталян Дар’я НВО №8 «Мамина квіточка»
III Кістол Діана НВО №8 «Віночок»
III Горбенко Аліна НВК №34 «Діти України»
Архітектура
I Бородіна Анастасія СЗШ №14 “Рідне місто»
II Ніколенко Дмитро ЗОШ №37 «Криниця. Суботів»
III Кричун Софія НВО №8 «Ужгород. Дерев’яна церква»
Світ захоплень
I Черненко Софія ЦДЮТ «Маленький музичний секрет»
II Кашталян Дар’я НВО №8 «В обіймах танцю»
III Глушко Максим НВО №15 «Збираємо дари української осені»
Середня група
Хроніка шкільного життя
I Головко Матвій ЦДЮТ «Хліб України – могутність країни»
II Пташенчук Ксенія ЦДЮТ «У пошуках натхнення»
Світ захоплень
II Олександр Твердоступ НВО №6 «Connected people»
III Баркар Михайло СЗШ №14 «Подорож»
Натюрморт
I Каплунов Денис СЮТ «Ретроколаж»
Об’єкти живої природи
I Савенко Анастасія ЗОШ №2 «Мої спогади»
II Стельмах Валерія НВО №35 серія робіт «Вишневий цвіт», «Соковита вишня»
Пейзаж
I Каплунов Денис СЮТ «Тече річенька»
II Артеменко Анастасія НВО №35 «Спокій»
III Харченко Ілля НВО №1 “Небачена краса»
III Цуцзенко Микита ЗОШ №2 “Чудові краєвиди»
Архітектура
I Мажаєва Валерія ЗОШ №2 «Велич театру»
II Довженко Максим СЗШ №14 «Загадковий замок»
III Домарацька Олександра НВО №35 «Чарівна природа музею Пирогова»
Портрет
I Домарацька Олександра НВО №35 «Захоплююча посмішка»
II Семеняка Марія ЗОШ №2 “Щастя всередині нас»
III Лях Софія СЗШ №14 «Цікавий малюк»
Вільна тема
I Місько Катерина Гімназія Т. Шевченка «Старі фотографії»
II Бабій Єлизавета ЗОШ №2 “Моя душа квітує восени»
III Колективна робота ЗОШ №23 «Ми діти твої, Україно! »
Старша група
Світ захоплень
I Валерія Тушкова НВО №6 «Грайливій настрій»
II Зарічанська Марія Гімназія №9 серія робіт «Осінь в чарівному листі», «Барвисті відтінки осені»
III Заступайло Максим НВО №8 «В гармонії з собою та природою»
Вільна тема
II Самонова Діана ЗОШ №10 «Точка зору»
Пейзаж
I Заступайло Максим НВО №8 «У тихих закутках зимової казки»
II Коваленко Олександр СЮТ «Весняний килим»
III Карічковська Анастасія НВО №8 «Сутінки»
Архітектура
I Коваленко Олександр СЮТ «Мертвий храм»
II Валерія Тушкова НВО №6 «Неймовірна блакить»
III Валерія Тушкова НВО №6 «В осінніх промінцях»
Позажанрове фото
I Коваленко Олександр СЮТ «Недухове тріо»
Портрет
I Валерія Тушкова НВО №6 «Музика в душі»
II Мазаленко Єлизавета НВО №8 «Омріяне щастя»
Флора-фауна
II Коваленко Олександр СЮТ серія робіт «Паросток вічності», «Пухнаста зима»
Об’єкти живої природи
I Самонова Діана ЗОШ №10 «Вечірнє сонце, дякую за день»